Naujausi žaidimai:

DRAUGAI:
PokerGuru

Pandemic 2

blank
Valdymas
blank
Tavo tikslas – sukurti tokią ligą, kuri išnaikintų žmoniją nuo žemės paviršiaus.

Žaidimo pradžioje pasirink standartinį arba lengvą variantą, o tada ligos sukėlėjų tipą: virusus, bakterijas arba parazitus. Kiekvienas jų turi savų pliusų ir minusų: skirtingai reaguoja į aplinkos dirgiklius, nevienodai lengva juos aptikti bei skirtingas vystymosi lygis.

Apatiniame meniu yra mygtukas "World", kurį spustelėjęs matysi, kaip pasaulis reaguoja į tavo sukurtą ligą: kiek yra užkrėstų, kiek mirė, kiek likusių gyvų, ar jau gaminama vakcina ir panašiai. Jei vakcina gaminama, rašoma, kiek liko iki išbandymo – jei ji veiks, tavo liga nebeplis.

Mygtukas "Disease" rodo informaciją apie ligą: jos simptomus, atsparumą vaistams bei aplinkos poveikiui, pastebimumą, užkrečiamumą, mirtinumą. Simptomus gali įsigyti ir parduoti už evoliucijos taškus.

Apatinės juostos viduryje matai, kiek evoliucijos taškų sukaupė tavo liga. Greta gali reguliuoti žaidimo greitį. Žaidimas pasibaigs tada, kai išnaikinsi visą žmoniją arba nebegalėsi nieko užkrėsti.

Įvertinimas:

Žiūrėta: 8677 | Balsų: 2 | Įvertinti:  
Balsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiems

Komentarai:

2016-06-29 I can't hear anhiytng over the sound of how awesome this article is. ***wmbpvtxreq.com [url=***zedufxpql.com]zedufxpql[/url] [link=***uhfugy.com]uhfugy[/link]
by BXXlArfx
2016-06-28 I think you hit a buleslye there fellas!
by nTjmZI3AlE
2016-06-28 Articles like these put the consumer in the driver seat-very imtpnoart. ***rawjeixpsg.com [url=***ffnlnwiu.com]ffnlnwiu[/url] [link=***shgi***.com]shgi***[/link]
by ggwJCUnrFS2m
2016-06-27 It's good to get a fresh way of lonokig at it.
by 6WsAUZc1y
2016-06-26 It's a plaurese to find someone who can identify the issues so clearly
by A8YKzG6r4ePM
2016-06-26 Congrats Morgan and 30th Happy Birthday! Can’t wait to read the new book! So exciting! You are doing great things…I don’t know where you find the time ShP;onaS…rjust to jog your memory, we met on the DNCruise last year.
by hHMCs5SR4

Tavo komentaras:

* - įvesti būtina.
pratybu atsakymai
blank