Naujausi žaidimai:

DRAUGAI:
PokerGuru

Gem craft

blank
Valdymas
blank
Žaidimo tikslas – sunaikinti taku bėgančius priešus, kol jie nepasiekė kelio pabaigos. Kiekvienam priešui pasiekus pabaigą, mažėja turimos manos kiekis. Kai jos nelieka, žaidimas baigiasi.

Norėdamas apginti savo teritoriją, spausk ant bokštelio dešinėje ir statyk jį žaidimo lauke. Kiekviename bokštelyje turi būti įdėtas koks nors brangakmenis, kad jis būtų veiksmingas. Kiekvienas brangusis akmuo turi savo skirtingas savybes: itin galingai šaudantys, siurbiantys maną, didesnio diapazono.

Brangakmenius bokšteliuose gali keisti: išimk tą, kuris buvo, ir įdėk naują. Kai sulieji du brangakmenius, gauni vieną gerokai galingesnį. Didžiausią naudą gausi suliedamas vienos formos (taigi ir lygio) brangiuosius akmenis.

Nuo priešų gali gintis ir vandens užtvaromis, mėtydamas sprogstančius akmenis ar didindamas bokštelių skaičių. Visas galimybes matai viršutiniame dešiniajame kampe.

Kuo aukštesnį lygį pasieksi, tuo įvairesnių brangakmenių bus ir tuo stipresni rasis priešai.

Įvertinimas:

Žiūrėta: 2459 | Balsų: 1 | Įvertinti:  
Balsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiems

Komentarai:

2016-12-10 Many many quitaly points there. ***xxqzrag.com [url=***fbzfuhy.com]fbzfuhy[/url] [link=***oqpheaa.com]oqpheaa[/link]
by 7dUUSNWJ8fb2
2016-12-06 If my pro***m was a Death Star, this article is a photon todrope.
by CKaLycIXH5bi
2016-12-05 Why does this have to be the ONLY rellbaie source? Oh well, gj!
by UdOjokDabpuT

Tavo komentaras:

* - įvesti būtina.
pratybu atsakymai
blank