Naujausi žaidimai:

DRAUGAI:
PokerGuru

Baby boom

blank
Valdymas
blank
Griebk pele vaikiuką ir guldyk į lovą, kol jis nepradėjo verkti. Virš kiekvieno tiksi skaičius, kuris rodo, už kelių sekundžių prasidės verksmas. Kūdikius guldyk į tuščias ir jų spalvas atitinkančias lovas.

Įvertinimas:

Žiūrėta: 1270 | Balsų: 0 | Įvertinti:  
Balsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiems

Komentarai:

2015-07-07 Aku baru saja terjumpa satu wetisbe kad kahwin online kat . Banyak jugak pilihan kad kahwin yang best2 ada kat sana. Layanan diorang memang terbaik.
by DhFTgEHM8c
2015-07-05 woi!!!saiful ni kawan aku masa UiTM dulu & geng outdoor masa bnuajg !!!apsal dia kawin tak jemput aku ek????hampeh ko epul!!! ***jmaeepda.com [url=***aupvhxxq.com]aupvhxxq[/url] [link=***njazcxckwe.com]njazcxckwe[/link]
by iW4HQHZ8pONW
2015-07-05 Tikslas yra, kad man smagu. O kad neina pakeisti sutsato baigiant mokslus ar sąžiningai dirbant, – tai nebejuokinga. Blogi mokslai ir ***ogas darbas, reiškia.Žinot, kodėl taip siunta skaitytojai? Todėl, kad varguoliai jaučiasi, jog kėsinamasi į jų šventą teisę: niekinti tuos, kas už juos daugiau pasiekęs, ir kam daugiau teko. Jie galvojo, kad čia šventa runkelio teisė jaustis pranašesniu už Bunkę ir Petruškevičių.
by G725OauR4rjG
2015-07-04 Thanks for inuiodtcrng a little rationality into this debate.
by wImiUqTaC3v

Tavo komentaras:

* - įvesti būtina.
pratybu atsakymai
blank