Naujausi žaidimai:

World wars 2

blank
Valdymas
blank
Tavo tikslas užkariauti visas teritorijas žemėlapyje.

Žaidimą pradėsi, pasirinkdamas žemėlapį ir armijos tipą.

Pasirink savo teritoriją, kurioje turi du ar daugiau karių, norėdamas užpulti kaimyninį priešą. Jei turi puolimo kortą, pasirink ją ir nurodyk teritoriją, kurią nori pulti. Jei gynėjas panaudoja gynybos kortą, pasirinkdamas teritoriją, kurioje kovojote praėjusiame ėjime, teks kautis iš naujo. Kortos išmetamos ir prasideda kova. Kas laimi ridendamas kauliukus, tam ir atitenka teritorija. Kuo daugiau teritorijoje turi karių, tuo didesnė tikimybė laimėti. Per ėjimą gali naudoti neribotą puolimų skaičių. Baigęs ėjimą, spausk "End Turn".

Kortos eina prieš kauliukų ridenimą. Gynybos kortą žaidėjas savo ėjimo metu gali padėti ant norimos teritorijos, ši korta liks, kol teritorija bus atakuojama. Puolėjas gali rinktis bet kurią kortą savo rankose, tinkamą jo ėjimui. Vieno ėjimu metu žaidėjas daugiausiai gali gauti dvi kortas: žaidimo pradžioje ir sėkmingai nugalėjus priešininką. Rankose negali turėti daugiau nei 6 kortų vienu metu.

"Retreat – Defence" korta: po pralaimėtos kovos surenkami visi besigynę kariai ir atsitiktiniu būdu paskirstomi besiginančiojo žaidėjo teritorijose.

"Panzer – Offence" korta: prideda 6 taškus puolime. Iš viso kortų malkoje yra tik 4 tokios kortos. Išmetama prieš kauliukų ridenimą. Metama ant puolėjo gretimos teritorijos.

"Fortification – Defence" korta: prideda 6 taškus gynėjui.

"Air Raid – Offence" korta: sunaikina visus okupuojamos teritorijos kareivius, puolant teritorija gali būti ir ne kaimyninė.

"Mine Field – Defence" korta: gali būti naudojama bet kurioje okupuojamoje teritorijoje žaidėjo ėjimo metu, puolantis žaidėjas po kovos praranda karius. Žaidime yra 4 šio tipo kortos.

Po kiekvieno sėkmingo ėjimo pridedami nauji kariai, sustiprinantys užgrobtas teritorijas.

Įvertinimas:

Žiūrėta: 2302 | Balsų: 0 | Įvertinti:  
Balsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiems

Komentarai:

2016-06-29 Taking the ovvweier, this post hits the spot ***ebkljgcaqr.com [url=***kkvhab.com]kkvhab[/url] [link=***puxhlgv.com]puxhlgv[/link]
by TvYgyyPP
2016-06-28 You've hit the ball out the park! Inederi***c!
by LgFBdVyRy
2016-06-28 Such an imisesrpve answer! You've beaten us all with that! ***ppnnmlqw.com [url=***kjepiehgfs.com]kjepiehgfs[/url] [link=***toxrarymgr.com]toxrarymgr[/link]
by cSIWQGPZ94u
2016-06-27 I watend to spend a minute to thank you for this.
by tATSXgAiOya
2016-06-26 Normally I'm against killing but this article sleaehturgd my ignorance.
by fM3XHTDDhjkh
2010-06-08 jega
by gedis

Tavo komentaras:

* - įvesti būtina.
pratybu atsakymai
blank