Naujausi žaidimai:

Starcraft

blank
Valdymas
blank
Šio žaidimo tikslas yra neleisti priešui prasmukti pro tavo gynybinius įtvirtinimus. Žaidime yra 2 lygiai ir du sudėtingumo režimai – normalus ir lengvas. Lengvas sudėtingumo lygis skirtas pradedantiesiems, jį žaisdamas gausi daugiau minų ir net branduolinę raketą. Normalaus sudėtingumo režimas nesiūlo nė vienos minos pirmame lygyje ir tik vieną miną antrame. Be to, tik normaliu režimu perėjęs pirmą lygį gausi slaptažodį, su kuriuo galėsi pradėti žaidimą iš karto nuo antro lygio.

Pradėjęs žaidimą turėsi pirkti ir statyti gynybines patrankas viršutinėje ir apatinėje priešų tako pusėse. Kiekvienoje pusėje gali būti ne daugiau kaip 3 patrankos (iš viso 6). Norėdamas pirkti gynybinius įrengimus, spausk mygtuką "Buy", išsirink norimą ginklą ir spausk "Buy it". Nusipirkęs ginklą, jį rasi skiltyje "Units" ir turėsi jį pastatyti žaidimo lauke. Ginklui atsiradus žaidimo lauke, gali keisti jo padėtį pele, o paspaudęs po juo esantį kairį mygtuką "Install unit" įtvrtinsi jį, dešinys mygtukas "Remove unit" atšauks operaciją. Kiekviena patranka turi savo priešo aptikimo zoną (žymima mėlyna spalva) ir šaudymo zoną (žymima raudona spalva). Priešui patekus į mėlynąją zoną, inicijuojamas šaudymas, o raudonojoje zonoje daroma žala.

Žaidimo metu gali įjungti arba išjungti zonų rodymą mygtuku "Show all zones", taip pat gali keisti ir žaidimo grafikos kokybę mygtuku "Quality" (geriausia nustatyti "Best").

Žaidimo progreso taškų gauni naikindamas priešus, o prarandi priešams prasmukus pro tavo įtvirtinimus. Daugiausiai gali surinkti iki 10 000 progreso taškų, o jiems nukritus žemiau 0, žaidimą pralaimėsi.

Skiltyje "Battle control" galėsi pasinaudoti minom ir raketom, taip pat matysi, už kiek laiko atvyks nauja priešų banga. Ten pat galėsi ir pasinaudoti rankiniu šaudymo būdu, be kurio neapsieisi, norėdamas laimėti žaidimą.

Įvertinimas:

Žiūrėta: 1641 | Balsų: 0 | Įvertinti:  
Balsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiems

Komentarai:

2015-07-07 We coudl've done with that insight early on.
by wgjovYgEY
2015-07-05 The genius store caledl, they're running out of you. ***kuuqskffjex.com [url=***ypfgnrmgzdb.com]ypfgnrmgzdb[/url] [link=***vquidq.com]vquidq[/link]
by 4LQcMDXoNvYQ
2015-07-05 This is a most useful coirbitutnon to the debate
by YSGdwlQKi9au
2015-07-04 Dude, right on there brhroet.
by TtvJGYxPm

Tavo komentaras:

* - įvesti būtina.
pratybu atsakymai
blank