Naujausi žaidimai:

Sim lemonade

blank
Valdymas
blank
Užsidirbk milijoną! Šiame žaidime turėsi vystyti limonado krautuvėlės verslą.

Pirmiausiai turėsi įvesti savo vardą į jam skirtą laukelį. Tuomet pateksi į pagrindinį langą, kuriame galėsi įsigyti reikiamų limonadui ingredientų, išsirinkti krautuvėlės vietą mieste, keisti limonado sudėtį ir tobulinti turimą įrangą. Verslo pradžia sunki, nes kišenėje turi tik 100 dolerių. Paspaudęs "Order Stock" galėsi nusipirkti ingredientų: citrinų, cukraus, ledukų ir stiklinių. Žymiai labiau apsimoka įsigyti iškart didesnį kiekį nei pirkti po truputėlį, taip sutaupysi šiek tiek grynųjų. Išsirinkęs norimą kiekį, spausk mygtuką "Buy". Kai jau apsipirkai, turi sukurti skaniausio limonado receptą ir nustatyti jo vertą kainą. Spausk "Recipe & Price", norėdamas tai padaryti. Mygtukas "Set recipe" atvers meniu, kuriame galėsi pats nustatyti sudėtį, skiltyje "Recipe Guide" rasi kelis paprasčiausius limonadų receptus. Savo galutinį pasirinkimą patvirtink, spausdamas mygtuką "Ok". Naudodamas + ir – nustatyk limonado kainą, ji priklauso nuo tavo populiarumo. Kuo esi populiaresnis, tuo didesnę kainą už vienetą galėsi nustatyti. Skiltyje "Location & Advertising" paspaudęs "Choose location", galėsi išsirinkti miesto vietą, kurioje atidarysi parduotuvėlę. Kiekviena vieta yra daugiau ar mažiau populiaresnė, nuo to priklauso ir nuomos mokestis. Tad elkis protingai ir įvertink savo mokumo galimybes. Paspaudęs "Advertise", galėsi patalpinti į laikraštį skelbimą, taip populiarindamas 5% per dieną savo krautuvėlę. Skelbimo kaina – 100$. Skiltyje "Upgrade items" galėsi atnaujinti, tobulinti turimą įrangą. Išsirinkęs tobulinamą daiktą, spausk "Buy". Taigi tu jau turi limonado receptą, pakankamai ingredientų, tinkamą įrangą ir vietą, kad pradėtum savo verslą. Spausk "Start day" ir pradėk prekybą.

Atsiradusio ekrano viršuje gali matyti dieną, vietos temperatūrą ir turimus pinigus. Ekrano dešinėje gali patikrinti turimą limonadui reikalingų ingredientų kiekį, recepto sudėtį, dienos darbo įvertinimus. Ekrano apačioje gali reguliuoti žaidimo greitį. Darbo įvertinimai: linksma šypsenėlė reiškia, jog klientui limonadas patiko; susiraukęs veidukas atspindi kliento nepasitenkinimą skoniu; smėlio laikrodis rodo, jog aptarnavimas buvo per lėtas; o dolerio ženklas reiškia, jog limonado kaina buvo per didelė. Jei pastebi, kad klientai nepatenkinti, bet kada gali pakeisti jo sudėtį, paspaudęs recepto mygtuką dešinėje. Pasibaigus dienai, ekrano apačioje spausk "Report", norėdamas pamatysi, kiek šiandien uždirbai.

Pasistenk įsiminti, kaip valdyti verslą, ir pradėk kaupti savo pirmąjį milijoną!

Įvertinimas:

Žiūrėta: 1530 | Balsų: 0 | Įvertinti:  
Balsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiems

Komentarai:

- Komentarų nėra -

Tavo komentaras:

* - įvesti būtina.
pratybu atsakymai
blank