Naujausi žaidimai:

Pandemic

blank
Valdymas
blank
Tu valdai pavojingą virusą. Tavo tikslas – sunaikinti žmoniją.

Pasirūpink, kad virusas kuo plačiau išplistų. Vandens šaltinių užkrėtimas padidins viruso plitimo spartą. O į kitus regionus virusas plinta per oro uostus. Už viruso aukas gausi taškų, kuriuos galėsi išleisti viruso tobulinimui.

Tobulindamas virusą atsižvelk į šias savybes: mirtingumą, užkrečiamumą ir pastebimumą. Norint sėkmingai plisti, virusas turi būti kuo užkrečiamesnis ir kuo mažiau pastebimas. Ir tik vėliau patartina virusą išvystyti į mirtiną formą. Išmėgink įvairius viruso parametrus ir išsiaiškink, kokių savybių jie turi. Pavyzdžiui, nors vėmimas didina mirtingumą bei šiek tiek padidina užkrečiamumą, jis taip pat yra labai pastebimas, todėl ši savybė nėra tinkama gerai pradžiai.

Žmonija taip pat imsis atitinkamų prevencinių priemonių: sustabdys viešąjį transportą, uždarys oro uostus. Todėl pradžioje reikia būti kuo mažiau pastebimam. O po 200 dienų išras ir vaistus prieš šį mirtiną virusą ir viruso era baigsis. Iki to laiko turi nužudyti kuo daugiau žmonių.

Įvertinimas:

Žiūrėta: 2063 | Balsų: 0 | Įvertinti:  
Balsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiems

Komentarai:

- Komentarų nėra -

Tavo komentaras:

* - įvesti būtina.
blank