Naujausi žaidimai:

Orc siege

blank
Valdymas
blank
Būdamas jaunas didvyris, turi įveikti dvi tavo gimtąjį miestelį puolančias kariuomenes: goblinų ir orkų. Žaidimo valdymas yra su pele, jei reikės pagalbos, spausk "Space".

Pasiruošti kovoms gali trijose vietose. Kalvėje ir pas burtininką gali tobulinti savo įgūdžius ar išmokti naujų manevrų. Tavernoje gali gauti alaus. Alus kovoje sugrąžins dalį gyvybių, todėl nepamiršk prieš eidamas į kovą prisipilti tiek alaus, kiek gali panešti.

Kovoti reikėtų pradėti nuo goblinų gaujos. Visada turi įveikti keletą pėstininkų, kol pasieksi vadą. Kovoje pasirink norimą smūgiavimo būdą ir tikėkis, kad sėkmės lydės būtent tave. Jei neaišku, ką reiškia vienas ar kitas skaičius kovoje, tiesiog užvesk ant jo pele ir pamatysi aprašymą.

Galvodamas, kad toliau brautis nebegali, spausk "Retreat!" ir pabėgsi į miestą. Beje, kuo giliau priešo gretose esi, tuo sunkiau bus pabėgti ir priešas tave bandys sulaikyti. Bet nebijok bėgti, mieste atstatysi gyvybes, o kovoje sukauptus patirties taškus galėsi panaudoti mokantis kovoti.

Patarimas! Jei matai, kad kovoti sekasi sunkiai, dažnai pulk, nugalėk porą priešų ir bėk. Taip kaupsi patirties taškus, įgysi įgūdžių ir vis lengviau bus įveikti priešą. Orkų lyderis turi 200 gyvybių taškų, todėl tau teks gerai paplušėti, kol jį įveiksi ir parneši jo galvą.

Įvertinimas:

Žiūrėta: 1403 | Balsų: 0 | Įvertinti:  
Balsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiems

Komentarai:

2015-07-07 What a joy to find such clear thnkgini. Thanks for posting!
by 8V6iIy2HcjEu
2015-07-05 You have the monopoly on useful infr'mation-arenot monopolies illegal? ;) ***iyxalhx.com [url=***cslbfhwt.com]cslbfhwt[/url] [link=***ffobfz.com]ffobfz[/link]
by 2SE57AX1Ggt0
2015-07-04 Knocked my socks off with knegledwo!
by K10f8oGf

Tavo komentaras:

* - įvesti būtina.
pratybu atsakymai
blank