Naujausi žaidimai:

Kombat fighters

blank
Valdymas
blank
Tavo tikslas nugalėti savo priešininkus, atliekant manevringus veiksmus kovos arenoje bei panaudojant magiškas galias puolime.

Prieš pradėdamas žaidimą, pasirink ar žaisi vienas prieš kompiuterio parinktus priešininkus (Single Player), ar grumsiesi su savo draugu (Versus). Kitas žingsnis išsirinkti savo herojų iš 5 galimų variantų: Sephiroth, Master Chief, Sorceress, Scorpion ir Fulgore. Pele užvedęs ant veikėjo, matysi jo charakteristikas, naudojamą magišką smūgį, kuriuo stengsies sužeisti priešą. Jei žaisi prieš kompiuterio parinktus priešininkus, pirmiausiai kovosi įkalnėje (Acsention Mode), prieš silpnesnius kovotojus karaliaus Žudiko turnyre.

Prieš kovą turi išsirinkti 3 kortas. Kiekviena korta atitinka tam tikrą veiksmą: Regenerate (atstato energiją +15); Move Up (judėti į viršų), Move Down (judėti į apačią); Move Left (judėti į kairę); Move Right (judėti į dešinę); Guard ir Perfect Guard padidina gynybą, Burst Limit (puolant priešui, smogsi jam atgal), kitos spalvos kortos yra puolimo kortos, kurias naudosi žudydamas priešininką. Mėlynas laukelis kortoje reiškia, kiek energijos jos panaudojimas kainuos/pridės, raudonas – kiek žalos padarys. Guard ir Move kortos visada eina prieš puolimo kortas. Po kiekvieno raundo atgausi 15 sunaudotų energijos taškų. Apačioje dešinėje arenos žemėlapis, kuriame matai savo ir priešininko išsidėstymą, pagal tai bandysi taip sudėlioti kortų eiliškumą, kad pats išvengtum smūgio ar sužeistum kitą kovotoją. Paspaudęs mygtuką "Remove Card" išmesi kortą iš jau pasirinktų, mygtuku "Fight" pradėsi kovą. Priešininkai atsiduria arenoje, metamos kortos ir abu kovotojai atlieka nurodytus kortose veiksmus. Kovų raundų bus tiek, kol tavo ar priešininko gyvybės nukris iki 0. Nugalėjęs savo varžovą, pateksi į kitą turnyro etapą, kur susigrumsi su ryžtingu herojumi.

Žaidžiant dviese, visa eiga panaši: išsirenkate kovotojus ir areną, kurioje susigrumsite. Pirmasis žaidėjas naudosis klaviatūra, atlikdamas visus veiksmus. Klaviatūros klavišu „Shift“ išmetamos kortos, kurias neteisingai pasirinktos, klavišu „Space“ pradedama kova. Klavišai Q, W, E, R, T, Y atitinka pirmąją kortų eilę, A, S, D, F, G, H – antrąją eilę. Antrasis kortas renkasi, spausdamas kairįjį pelės klavišą ant pasirinktos kortos.

Taigi , apmastyk priešininko veiksmus, pasirink gerą strategiją ir nugalėk turnyre.

Įvertinimas:

Žiūrėta: 2844 | Balsų: 0 | Įvertinti:  
Balsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiems

Komentarai:

- Komentarų nėra -

Tavo komentaras:

* - įvesti būtina.
blank