Naujausi žaidimai:

Snowboarding santa

blank
Valdymas
blank
Tu čiuoši snieglente ir turėsi išvengti medžių bei sunaikinti teroristus. Snieglentininką valdyk pele, o teroristą apmėtyk sniego gniūžtėmis "Space" klavišu. Apačioje kairėje matysi, kiek turi gyvybių, todėl reaguok greitai.

Įvertinimas:

Žiūrėta: 1638 | Balsų: 0 | Įvertinti:  
Balsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiems

Komentarai:

2015-12-04 Hey DGB - I stum***d acosrs your pages looking for I'm not sure what! But I enjoyed what I read and I too am impressed with your friend (and a teensy bit jealous too) for writing her book - perhaps you and I should stop dreaming about it and just get on and do it??? Write some more soon. Regards Dad(no relation) ps - seeing that The Sure Thing is one of your fave movies, made me laugh out loud!!! Haven't seen THAT film for a lo-o-o-ong time. ***pnknfljpjt.com [url=***ooyjbpm.com]ooyjbpm[/url] [link=***gvqokpj.com]gvqokpj[/link]
by FXUp4MD3H
2015-12-02 Pakalbėjai kaip Delfio sveikatos prataimų mėgėjas, bet, juk, iš tiesų niekas tikrai net šiais informacijos laikais negali pasakyti kas yra gerai, o kas ne taip.Sakai, duona ***ogai.Tačiau tuomet niekas kvietinės duonos neturėjo, o valgė ruginę, kuri šiais laikais kaip tik yra laikoma geriausia. Ir duona čia minima kaip valgio bendrinis pavadinimas, nes net ir tais laikais niekas vienos duonos nevalgė.Be to.Kaip tik rytų išminčių išmintys mums netinka, nes mūsų klimatas yra kitoks, todėl ir valgis kitoks: vien ryžiais sotus nebūsi nieko tuomečiame sunkaus fizinio darbo pasaulyje nebūtum galėjęs nudirbti.Posakis padėk diev visai nereiškia jokio dievo tai tiesiog tik tarsi riba nuo kada jau pradedi darbą.Vienžo, nekritikuok lietuvių tautos tradicijų tai buvo tas pagrindas, kurio dėka lietuviai tapo seniausia Europos, o gal net viso pasaulio tauta.
by b8euT5wcN
2015-12-02 kazinau tiesiok spotruok ir valgyk kai poreikis yra kuo daugiau sveiko maisto tuo geriaau o maisto papildai tik laikinai fizinei formai esu mates ne viena toki atveji tiesiok valgyk kada nori ir treniruokis.
by 0FTqORyJra

Tavo komentaras:

* - įvesti būtina.
pratybu atsakymai
blank