Naujausi žaidimai:

Dinner party

Nudžiugink savo svečius ir uždirbk žaidimo taškus, dėdamas kortas taip, kad vienos kortos pusės spalva būtų analogiška kaimyninės kortos pusės, kuria jos liečiasi, spalvai. Kai visi prie stalo sėdintys svečiai bus patenkinti (sutaps visų kortų besiliečiančios spalvos), tu pateksi į kitą lygį. Žaidime yra 8 lygiai.

Jeigu padėsi kortelę ant žaidimo lauko, tačiau po to pamatysi, kad jai yra tinkamesnė vieta kitoje vietoje galėsi pakeisti jos poziciją, taip pat jeigu matai, kad esančios kortelės tau netinka, gali pasiimti dar tris, bet už kiekvieną panaudotą pagalbą prarasi 5 taškus.

Kortos viršuje yra skaičius, kuris nurodo kiek taškų ji yr verta, norėdamas surinkti daugiau taškų, stenkis dėti daugiausiai taškų turinčias kortas.

Spavota korta (Wild card) tinka prie bet kokios kortos ir labai palengvina žaidimą, tačiau ji duoda 0 taškų, tad patyrę žaidėjai gali nenorėti ja naudotis, jei siekia surinkti kuo daugiau taškų, o ne tiesiog pereiti žaidimą.

Įvertinimas:

Žiūrėta: 1133 | Balsų: 0 | Įvertinti:  
Balsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiems

Komentarai:

- Komentarų nėra -

Tavo komentaras:

* - įvesti būtina.
pratybu atsakymai
blank