Naujausi žaidimai:

Brutal racing

blank
Valdymas
blank
Šiose lenktynėse reikia būti ne tik greičiausiu, bet ir agresyviausiu. Pasirink – nori tik palenktyniauti ar daryti karjerą. Jeigu tik lenktyniausi, nieko rinktis negalėsi. Pasirinkęs karjeros režimą turėsi įrašyti vardą, pasirinkti lenktynininko išvaizdą ir automobilį. Karjerą pradėsi be pinigų ir reputacijos. Laimėdamas lenktynes gausi pinigų, už kuriuos garaže galėsi tobulinti savo automobilį arba nusipirkti bilietą į naują trasą.

Lenktyniaudamas stenkis nepraleisti įvairių priedų atsirandančių trasoje. Taip pat svarbu, kad lenktynių metu užvažiuotum į degalinę, nes vieno bako visoms lenktynėms neužteks. Taranuodamas varžovus gausi brutalumo taškų, kurie pravers perkant bilietus į kitas trasas.

Automobilį vairuok mygtukais W, A, S, D arba rodyklėmis. Mygtukas "Shift" įjungs rankinį stabdį, o "Space", Z arba "?" – paprastą stabdį. Automobilyje yra sumontuota Nitro įranga, kurią įjungsi paspaudęs X, "Ctrl" arba ">". Žaidimo pauzė – "Esc" arba P.

Įvertinimas:

Žiūrėta: 4126 | Balsų: 0 | Įvertinti:  
Balsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiems

Komentarai:

2014-02-25 refghusgruireugfguduwaerfdgasrajset
by lol
2012-11-25 geras
by ignas
2011-04-26 as nesiu geras pilietis
by giedrius

Tavo komentaras:

* - įvesti būtina.
blank