Naujausi žaidimai:

Dynasty street

blank
Valdymas
blank
Vykdyk misijas valdydamas žmogeliuką klaviatūros rodyklių klavišais, smūgiuok mygtukais Z ir X, bėk laikydamas "Shift" mygtuką ir spausdamas rodyklę į šoną. Aktyvuoti įvairius objektus ar daiktus gali klavišu "Space". Tavo tikslas įveikti visus priešus, įvykdyti misiją ir, aišku, išgyventi.

Atliekant daug smūgių iš eilės, tavo adrenalino matuoklis kils, o jam pakilus virš 50% tavo koviniai judesiai taps skausmingesni ir daroma žala padidės, kol adrenalino lygis vėl nenukris.

Žaidimo metu pakeliui rasi įvairių ginklų, kuriais galėsi pasinaudoti mygtuko X pagalba. Padėjus miną, ją susprogdinti galėsi klavišu "Space", o turėdamas granatą, į pagalbą pasitelk pelę ir ja nustatyk norimą metimo trajektoriją.

Įvertinimas:

Žiūrėta: 1584 | Balsų: 0 | Įvertinti:  
Balsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiemsBalsavimas tik registruotiems

Komentarai:

2015-12-04 Well done arltice that. I'll make sure to use it wisely. ***twbynzkycob.com [url=***eyzuipmtx.com]eyzuipmtx[/url] [link=***rrxsswi.com]rrxsswi[/link]
by Gphu050s6t
2015-12-02 Super exeitcd to see more of this kind of stuff online.
by Q9P7sbp9Kw
2015-12-02 How neat! Is it really this sielmp? You make it look easy.
by r0GuAiih

Tavo komentaras:

* - įvesti būtina.
pratybu atsakymai
blank